Середа, 27.05.2020, 08:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Flag Counter

Інформація для батьків

2019 - 2020 н.р.

УВАГА!!!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

В он-лайм режимі відбувається попередня реєстрація заяв.

Всі заяви будуть розглянуті після закінчення терміну карантину.

УВАГА!!!

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

У зв’язку з карантином реєстрація дітей до першого класу 

здійснюється в режимі он-лайн (перейдіть за посиланням)

school.isuo.org 

Повідомляємо, що в рамках розвитку проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» на виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»  розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org».

       Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до школи  і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви.

 У разі невдалої спроби зареєструватися, прийом документів буде здійснюватись після закінчення терміну карантину відповідно до Наказу № 61 від 30.03.2020 Управління освіти і науки

 
ОГОЛОШЕННЯ
Прийом документів до 1-х класів буде здійснюватись з 1 квітня по 31 травня 2020 року.
 

Перелік необхідних документів:

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас та згода на обробку персональних даних (заяву та згоду батьки напишуть в день подання документів).

 

2. Копія документа, що підтверджує проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.

 

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

 

4. Медична довідка дитини за формою №086-1/О (ОРИГІНАЛ)

 

До першого класу запрошують вчителі  

 

 

 

 

 

 

До уваги батьків майбутніх першокласників !

Відповідно до ст. Закону України «Про загальну освіту» Міністерства освіти і науки України наказом № 367 від 16.04.2018 р. затверджено новий порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Керуючись ст. 13 Закону України «Про освіту» «Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти, що найбільш доступний та найближчий до місця проживання особи».

У ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту» право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування:

б-р Княгині Ольги №12

вул. Грибоєдова №№36,42

вул. Героїв Крут №№ 45, 47, 54, 87, 101-111

вул. Некрасова №№12а, 46, 46а, 99,115

вул. Крутогорна

вул. Зінченка

вул. Чехова

провулок Некрасова № 18

Алгоритм зарахування дітей до 1 класу

01 квітня 2020р. – початок прийому заяв про зарахування дітей до 1 класу тільки зі своєї території

31 травня 20209р. – припинення прийому заяв про зарахування дітей до 1 класу

01 червня 2020р. – видається наказ про зарахування дітей до першого класу, зараховуються всі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та /або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти ( у разі його наявності). Список зарахованих учнів до першого класу із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.

15 червня 2019р. – на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого розробляється відповідно до глави 2 Порядку, схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником. Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей відповідно до підпункту 1 пункту 3 цієї глави заклад освіти оприлюднює з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному сайті закладу освіти: список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ; оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування; інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця.

Звернення до батьків!

      За статистикою у нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку – майже двох тисяч юних громадян! Правила безпеки життєдіяльності необхідно знати всім, а підростаючому поколінню - особливо. Адже, як свідчить безжальна статистика, маленькі громадяни нашої держави, на жаль, дуже часто нехтують правилами безпеки і стають заручниками власної необережності.
     Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
   Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки на дорозі, демонструючи це на власному прикладі. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неочікувана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
     Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
     Не залишайте дітей без нагляду!

*****************************************

Плакат "УВАГА СКАЗ"

Пам'ятка про дотримання і виконання правил для попередження сказу

 


Нас цікавить Ваша думка
*****************
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
 Міністерство освіти і науки України
Управління освіти і науки БЦ міської ради
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Освітній портал
НМЦ
КОІПОПК
БЦ ВІКІ

ПК БЦ
 МНВК
Copyright MyCorp © 2020