Середа, 27.05.2020, 07:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Flag Counter

Засідання ради

         Члени профспілки БЗШ I-III ст. №20 постановили:

 1. Дії міської профспілки, спрямовані на фінансове забезпечення білоцерківських освітян, вважати  нагальними та своєчасними, виходячи з цього працівники освіти державних установ мають вчасно та  гарантовано отримувати заробітну плату в повному обсязі  згідно чинного законодавства.
 2. З метою забезпечення належного рівня професійної підготовки педагогічним працівникам, результативності та якості їхньої роботи, фізичного та психічного стану здоров’я, що дозволяє належним чином виконувати професійні обов’язки педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку, але не більше 27 навчальних годин на тиждень та  погоджуємося  на окремі види педагогічної діяльності (загальний обсяг яких не може перевищувати 18 годин на тиждень), за які встановлюються доплати відповідно до ст.23 п.4.2.
 3. Вимагаємо, щоб розміри тарифних ставок педагогічних працівників, які встановлює Кабінет Міністрів України, не повинні бути меншими встановленої державою мінімальної заробітної плати.
 4. Підтримати питання про проведення найближчим часом додаткових консультацій з питань підвищення мінімальної заробітної плати праці працівників бюджетної сфери та проведення наступного засідання робочої Комісії у червні цього року.
 5. Згідно із запропонованими законодавчими змінами, які пов’язані із запровадженням обов’язкової накопичувальної пенсійної системи в Україні, державою мають бути передбачені гарантії зі збереження сплачених внесків та здійснення пенсійних виплат при запровадженні другого рівня накопичувальної пенсійної системи та гарантований державний захист працівників освіти в разі повної чи часткової втрати пенсійних накопичень.

 

8 листопада в БСПМШ І-ІІІ ступенів № 16 відбулось засідання ради Білоцерківської міської організації Профспілки з Порядком денним: Звіт про роботу Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за 2017 рік.

   1. Про виконання Угоди між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

   2. Галузеві вимоги Профспілки до акції протесту 14 листопада 2017 року.

    3. Про атестацію педагогічних працівників.

   4. Про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в навчальних закладах (лист Департаменту освіти і науки КОДА.

   5. Привітання грамотами ЦК Профспілки працівників освіти і науки України голів профспілкових комітетів первинних профспілкових організацій за багаторічну працю на посаді голови.

В засіданні ради взяли участь директор науково-методичного центру управління освіти і науки Владислав Висторонський, директор СПМШ № 16 Анатолій Бабенко.

 

Традиційно за звітний період робота міської організації Профспілки та управління освіти була спрямована на виконання Угоди між управлінням освіти та міською організацією профспілки. Було покінчено з ганебним явищем, як затримка заробітної плати. В розмірі посадового окладу виплачена до Дня працівників освіти винагорода за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків педагогічним працівникам; планується виплатити в аванс за листопад 50% матеріальної допомоги непедагогічним працівникам; збережено та виплачено 20-відсоткову надбавку за престижність праці, збережено всі доплати (за класне керівництво, перевірку зошитів, позакласну роботу, завідування кабінетами та майстернями, за педагогічний стаж). В даний час іде робота по фінансуванню галузі на 2018 рік. Голова міської Профспілки Валентин Чепурченко підкреслив, що листи які були направлені народним депутатам не мали ефективної дії. Більш конструктивним був діалог з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Безумовно, головними завданнями в роботі міської ради є дії щодо захисту трудових, соціально-економіч­них, професійних прав та ін­тересів працівників галузі. Пропозиції що­до соціально спрямованих законопроектів, змін і допов­нень до чинних законів було надіслано на адресу Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, профільного комітету Верхо­вної Ради України, Федерації Профспілок України, Центрального Комітету Профспілки працівників освіти і науки УкраїниПроцедурний порядок вирішення трудових спорів бу­ло підкріплено масовими ак­ціями, в яких брали активну участь білоцерківські освітяни.

За звітний період освітяни Білої Церкви брали участь у Всеукраїнській акції протесту та мітингах, уча­сниками яких були понад десять ти­сяч педагогічних працівників; у двох загальнонаціональних пікету­ваннях Кабінету Міністрів і Верховної Ради України.

Наші спільні дії, активність і участь в акціях протесту первинних ор­ганізацій стали одним з істот­них чинників у посиленні впливу профспілки на форму­вання освітнього бюджету 2017 року.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 20.01.2017 № 81, пунктом 2 наказу керівників навчальних закладів і установ освіти зобов’язано забезпечити встановлення з 1 січня 2017 року в штатних розписах нових розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати, визначених виходячи з розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який на 1 січня 2017 року затверджено на рівні 1600 гривень.

Крім того, в звітному періоді міська рада профспілки неоднора­зово вносила у Кабмін, галузе­ве міністерство, ЦК Профспіл­ки пропозиції щодо змін чин­них постанов, інструкцій, ба­гатьох підзаконних актів на ко­ристь працівників освіти.

За наполяганням профспіл­ки педагогам до ста­жу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу ро­ків включено період роботи в навчальних закладах за межа­ми України, час перебування на військовій службі. Збережено виплату над­бавки за вислугу років і винагороди за сумлінну працю, зра­зкове виконання службових обов'язків.

Згідно Плану роботи міської організації Профспілки до Тижня з охорони праці в БСПМШ І-ІІІ ступенів № 16 було проведено засідання «круглого столу» з Порядком денним: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Проблеми охорони праці успішно вирішуються там, де налагоджено партнерство керівництва закладу з профспілковими органами, а взаємовідносини обох сторін регулюються колективними договорами.

З метою забезпечення громадського контролю за створенням безпечних умов праці і навчання, виконанням заходів, передбачених міською  програмою поліпшення безпеки, гігієни праці і виробничого середовища  вивчалась робота профспілкових організацій закладів освіти з розглядом результатів на колегії та Київською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.  

Варто відзначити систему роботи з охорони праці адміністрацій БСШ І-ІІІ ст. № 13 – ДНЗ, БСПМШ І-ІІІ ст. № 16, БЗШ І-ІІІ ст. № 20 та ДНЗ № 16,  де налагоджена чітка система управління охороною праці, безпекою життєдіяльності учасників навчально-вихов­ного процесу; новому закладу освіти БНВК «Казка» були надані методичні розробки та рекомендації для систематизації управління безпечною організацією навчально-виховного процесу, дотримання вимог та виконання норма­тивних актів  з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

У подальшій частині засідання ради Профспілки мова йшла про особливості бюджетного процесу 2018 року,  Всеукраїнську акцію профспілок 14 листопада 2017 року та Галузеві вимоги, з якими ознайомила присутніх голова профспілкового комітету БЗШ І-ІІІ ступенів № 6, член президії міської ради Оксана Повстянко.  

Наступним в порядку денному став виступ директора НМЦ Владислава Висторонського, який прокоментував новий Закон України «Про освіту» в частині атестації педагогічних кадрів, надав роз’яснення та відповів на численні запитання про атестацію та тарифікацію.

За підсумками звіту про роботу міської організації Профспілки працівників освіти і науки була прийнята Постанова ради, яку зачитала голова профспілкового комітету БЗШ І-ІІІ ступенів № 15, член президії – Алла Павленко.

На наступний звітний період перед міською організацією Профспілки стоять такі питання:

 1. Реалізація  статті 57 Закону України  „Про освіту” у повному обсязі.
 2. Удосконалення дії колективних договорів та угод.
 3. Дотримання в усіх установах і закладах освіти норм трудового законодавства.
 4. Недопущення зменшення розміру освітньої субвенції, оскільки для нормального фінансування 2018 року освітянам бракує 17 млн. 552 тисячі гривень.
 5. Вилучення з Прикінцевих та перехідних положень законів, Бюджетного кодексу та законопроектів норм, якими обмежуються норми інших законів.

 

Звичайно, ми знаємо, що в нас ще є багато роботи і є чого прагнути.

Успіх можливий ли­ше в  згуртованій спільній бо­ротьбі.

 

 

01.11.2017 р. відбулося засідання профспілкового комітету школи

На засіданні були обговорені питання щодо звернень членів профспілки про надання їм матеріальної допомоги та нагородження ювілярів вчителів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 на листопад та грудень 2017 року.

 

21 січня 2016 року відбулось засідання президії Білоцерківської міської ради Профспілки з порядком денним:

1. Про затвердження плану роботи Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2016 рік.

3. Про здійснення громадського контролю за дотриманням законодавства про працю в ДНЗ № 20.

3. Про взаємодію з управлінням освіти і науки та депутатами Білоцерківської міської ради з питань соціального захисту працівників галузі.

4. Різне.

Голова міської організації Профспілки поінформував членів президії про роботу з соціальними партнерами, депутатами міської ради, головою міського суду з питань соціального захисту працівників галузі. Члени президії прийняли постанову про затвердження плану роботи Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2016 рік.

 

19 листопада 2014 року відбулось засідання ради Білоцерківської міської організації Профспілки з порядком денним: ​

 1. Про хід виконання Основних напрямів діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки.
 2. Звернення до Президента України  https://drive.google.com/file/d/0B1nEEmCNV9_QNWVISmpWTmNSTE0/view?usp=sharing
 3. Звернення до депутата ВРУ по 90 округу О.О. Марченко  https://drive.google.com/file/d/0B1nEEmCNV9_QajlsY1lVT2hWa0k/view?usp=sharing
 4. Правила надання субсидій за комунальні послуги (методичні рекомендації)  https://drive.google.com/file/d/0B1nEEmCNV9_QVzNGek0xN3cweUk/view?usp=sharing

Начальник відділу соціальної допомоги  Л.П. Ляшенко

 1. Інформація начальника управління освіти і науки Ю.Ф. Петрика про стан виплати заробітної плати.
 2. Семінар-практикум з питань інформаційно-організаційної діяльності первинної профспілкової організації.

Директор Інституту  соціального партнерства О.М. Скоморощенко

Голова комітету соціальної політики  та праці ВРУ ІІ скликання Ю.О. Буздуган

В роботі ради взяв участь начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Ф. Петрик.


Нас цікавить Ваша думка
*****************
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
 Міністерство освіти і науки України
Управління освіти і науки БЦ міської ради
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Освітній портал
НМЦ
КОІПОПК
БЦ ВІКІ

ПК БЦ
 МНВК
Copyright MyCorp © 2020